fbpx

Zapraszamy wszystkich rodziców i przyjaciół Akademii

Drugi Kongres Akademii Sportu AMBER, 29.10.2022

Podsumujemy pierwszy rok działania naszej Akademii i przedstawimy dalszy kierunek rozwoju.

Film "Zapraszamy na II Kongres AS AMBER"

Obejrzyj i posłuchaj kilku słów na temat II Kongresu AS AMBER! Poznaj prelegentów oraz szczegóły organizacyjne, które przybliżą Ci Twórcy i współwłaściciele Akademii. Będzie nam niezmiernie miło gościć Cię na tym wspaniałym wydarzeniu!

Udział w Kongresie jest BEZPŁATNY!

Wyznajemy zasadę wdzięczności, dlatego dajemy możliwość każdemu uczestnikowi wsparcia organizacji kongresu i rozwoju Akademii poprzez wykupienie
"kongresowej cegiełki" w sklepie.
CEGIEŁKA JEST DOBROWOLNA! ACZKOLWIEK DA NAM BARDZO DUŻO WSPARCIA!

Harmonogram Kongresu

9:00 - 10:00

Rejestracja uczestników

10:00 - 10:30

AS Amber - raport minionego roku

10:30 - 11:30

lek. med. Jerzy Marciniak

11:30 - 11:50

Aleksandra Bodys - diagnostyka

11:50 - 12:10

Przerwa kawowa

12:10 - 12:50

Piotr Sierpowski

12:50 - 13:50

Anna Maria Krajewska

13:50 - 14:30

Przerwa Lunchowa

14:30 - 15:10

Natalia Bartoszek

15:10 - 15:50

Roman Nacht

15:50 - 16:10

Przerwa kawowa

16:10 - 16:40

AS Amber - Wizja na przyszłość Akademii

16:40 - 17:40

Mirosław Tłokiński - Gość Specjalny

17:40 - 18:10

Radosław Rogiewicz

18:10

Zakończenie Kongresu

Harmonogram Kongresu

9:00 - 10:00 - Rejestracja uczestników
10:00 - 10:30 - AS Amber - raport minionego roku
10:30 - 11:30 - lek. med. Jerzy Marciniak
11:30 - 11:50 - Aleksandra Bodys - diagnostyka
11:50 - 12:10 - Przerwa kawowa
12:10 - 12:50 - Piotr Sierpowski
12:50 - 13:50 - Anna Maria Krajewska
13:50 - 14:30 - Przerwa Lunchowa
14:30 - 15:10 - Natalia Bartoszek
15:10 - 15:50 - Roman Nacht
15:50 - 16:10 - Przerwa kawowa
16:10 - 16:40 - AS Amber - Wizja na przyszłość
16:40 - 17:40 - Mirosław Tłokiński
17:40 - 18:10 - Radosław Rogiewicz
18:10 - Zakończenie Kongresu

Mirosław Tłokiński - Gość Specjalny

Absolwent AWF Warszawa, Sportowiec, Reprezentant Polski, Legenda Widzewa Łódź z którym zdobył 2 Mistrzostwa i 4 Wice-mistrzostwa Polski oraz wywalczył awans do półfinału Pucharu Europy Mistrzów Klubowych. Został w 1983 roku królem strzelców ligi polskiej i drugim wice-strzelcem PEMK za Paolo Rossi’m. Uznany za „Najwszechstronniejszego” piłkarza w historii Widzewa i w Polsce. Trener, wychowawca, nauczyciel młodzieży i współuczestnik Narodowego Modelu Gry w Szwajcarii.

Twórca sportowego bloga na Facebooku „Tłoczek do pióra”

Na prelekcji poruszy takie tematy jak:

lek. med. Jerzy Marciniak

Pediatra, absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu, ukończył również Studium Medyczne w Opolu na Wydziale Fizjoterapii.

Obecnie prowadzi Gabinet Diagnostyki Biorezonansowej wykorzystując znaczący potencjał medycyny mitochondrialnej. W swojej pracy stawia sobie za cel ustalenie przyczyny schorzenia, dolegliwości by na jej podstawie ustalić dalsze postępowanie aktywując procesy zdrowienia.

Od dziesięciu lat współpracuje ze skandynawskim projektem FinClub dysponującym wysokiej klasy produktami pochodzenia roślinnego i naturalnego. Wchodzi w skład jego Gremium Lekarskiego tworzonego przez ponad dwa tysiące lekarzy w 11 krajach. Prelegent na licznych konferencjach krajowych i międzynarodowych z zakresu medycyny holistycznej i suplementacji, autor wielu publikacji w zakresie naturalnego wspierania zdrowia i odpowiedniego stylu życia.

 Z całą powagą wypełnia jedną z podstawowych zasad etycznych w medycynie: Primum non nocere„.

Wykład pozwoli zrozumieć zagadnienia:

Piotr Sierpowski

Promotor wiedzy dotyczącej mikrokrążenia krwi oraz innowacyjnej metody FTN, gość programów radiowych i telewizyjnych m.in takich jak „Pytanie Na Śniadanie” czy „Sztuka Życia”. Autor artykułów w wielu poczytnych magazynach oraz absolwent studiów w rumuńskim Instytucie Neuroanatomii, Neuroelektropsycholgii i Biofeedbacku. Współzałożyciel portalu informacyjnego promującego najnowsze rozwiązania technologiczne w branży mikrokrążenia. Przez blisko 5 lat zawodowo związany był z Nowoczesnym Warszawskim Wellnes SPA Studio Sante gdzie współtworzył koncepcje zorientowane na zdrowym i naturalnym pięknie człowieka. Prelegent podczas konferencji oraz targów branżowych m.in na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. 

Na prelekcji poruszy takie tematy jak:

Anna Maria Krajewska

Psycholog, psychoonkolog, trener biznesu, ekspert w zakresie psychologii w zarządzaniu. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów TSR.

W życiu i pracy kieruje się przekonaniem, że człowiek jest z natury dobry, posiada siłę i potencjał, by zmieniać się i stawać się spełnionym. Ten pełen nadziei pogląd pozwala skupić się na twórczych możliwościach szukającej wsparcia osoby i dyskretnie, z uwagą i empatią towarzyszyć jej w odkryciach, przemianach i odnajdywaniu siebie.

W założonym przez siebie Centrum Psychologii Zdrowia i Psychoedukacji wspiera dzieci, młodzież i dorosłych. Współpracuje m.in. z Poradnią Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży oraz Dziennym Oddziałem Psychiatrycznym w Kaliszu.

Właścicielka firmy szkoleniowej Slow Life&Business specjalizującej się w szkoleniach z zakresu umiejętności psychospołecznych. Autorka programów szkoleniowych dla kadry menadżerskiej wysokiego i średniego szczebla rozwijających umiejętności komunikacji opartej na empatii oraz inteligencję emocjonalną stanowiącą źródło skutecznego przywództwa. Przekonuje do zaufania w biznesie poprzez budowanie wiarygodnej marki osobistej zamiast sztucznego kreowania wizerunku.

Na prelekcji dowiesz się co warto wiedzieć o:

Natalia Bartoszek

Dyplomowany dietetyk, menedżer normobarii Pleszew. Promuje szeroko pojętą profilaktykę zdrowia. Wyznawca idei, że na zdrowie człowieka nie wpływają tylko czynniki żywieniowe, ale również psychika, aktywność fizyczna, sen, ekspozycja na pole elektromagnetyczne, sztuczne oświetlenie, toksyny środowiskowe. 
 
Pasjonatka psychobiologii, medycyny chińskiej oraz medycyny energetyczno-informacyjnej. Absolwentka licznych kursów u czołowych polskich dietetyków m.in Iwony Wierzbickiej, Moniki Gackowskiej, Jakuba Mauricza.
 
Doświadczenie zdobywa głównie w pracy z kobietami z zaburzeniami hormonalnymi. Pomaga znaleźć źródło problemów zdrowotnych.

Na prelekcji poruszy takie tematy jak:

Roman Nacht

Pierwszy polski Holoterapeuta, tłumacz, wykładowca, autor. Tłumacz pierwszej na polskim rynku książki na temat najnowszej gałęzi Medycyny Holopatycznej “Plagi XXI wieku. Kryzys środowiskowy, a zdrowie“. Prowadzi indywidualne szkolenia dla zainteresowanych osób, przyszłych Holoterapeutów w Polsce i za granicą. W trakcie wywiadów i szkoleń przekazuje również informacje dotyczące psychosomatyki, przemieniania obrazu choroby w informację i zamiany nastawienia do choroby, która staje się drogą powrotną do zdrowia zarówno dla terapeuty jak i pacjenta.

Na prelekcji dowiesz się co warto wiedzieć o:

Radosław Rogiewicz

Prezes Zarządu i założyciel Partnerskich Klubów Biznesu, których celem jest umożliwienie przedsiębiorcom nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, a co za tym też idzie nowych zleceń i kontraktów w Polsce i Europie.Były Wiceprezes Miedzi Legnica,twórca kursów jak pozyskać sponsorów do klubu sportowego oraz realizator kursów dyrektorów akademii sportowych oraz dyrektorów klubów sportowych.

Na prelekcji poruszy temat:

Grają z nami:

Sponsorzy strategiczni Kongresu:

Partnerzy Medialni Kongresu:

Partner edukacyjny:

Sponsor oficjalny:

Sponsor techniczny:

Partnerzy strategiczni:

Partner edukacyjny:

Sponsor oficjalny:

Sponsor techniczny:

Partnerzy strategiczni:

Partnerzy Akademii:

Dziękując za Państwa zaufanie zapraszamy do potwierdzenia udziału poprzez formularz zgłoszeniowy

*Wypełnienie formularza służy do naszej wewnętrznej informacji, aby mieć pogląd na docelową ilość miejsc i wielkość kateringu. Państwa obecność jest dla nas konieczna, ponieważ jesteśmy pewni, że jako rodzice poważnie podchodzicie Państwo do rozwoju Waszego dziecka.

PRZYPOMINAMY! Udział w Kongresie jest BEZPŁATNY!

Lecz jeśli masz ochotę, sprawdź pakiety Kongresowe, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie, aby dać Ci możliwość współtworzenia i wsparcia Kongresu!
CEGIEŁKA JEST DOBROWOLNA! ACZKOLWIEK DA NAM BARDZO DUŻO WSPARCIA!
Miejsce i termin spotkania:
Dojazd
Media społecznościowe