fbpx

Zapraszamy wszystkich rodziców i przyjaciół Akademii

Drugi Kongres Akademii Sportu AMBER, 29.10.2022

Podsumujemy pierwszy rok działania naszej Akademii i przedstawimy dalszy kierunek rozwoju.

"Zapraszamy na Kongres"

Kilka słów na temat Kongresu, agendy i konieczności udziału w kongresie przedstawią współwłaściciele AS Amber

Harmonogram Kongresu (do aktualizacji)

9:00 - 10:00

Rejestracja uczestników

10:00 - 10:30

AS Amber - raport minionego roku

10:30 - 11:30

Mirosław Tłokiński

11:30 - 12:30

lek. led. Jerzy Marciniak

12:30 - 12:50

Przerwa kawowa

12:50 - 13:30

Piotr Sierpowski

13:30 - 14:10

Anna Maria Krajewska

14:10 - 14:50

Przerwa Lunchowa

14:50 - 15:30

Natalia Bartoszek

15:30 - 16:10

Roman Nacht

16:10 - 16:30

Przerwa kawowa

16:30 - 16:50

Aleksandra Bodys - diagnostyka (do potwierdzenia)

16:50 - 17:20

AS Amber - Wizja na przyszłość Akademii

17:20 - 17:40

Radosław Rogiewicz

17:40 - 18:00

Zakończenie Kongresu

Mirosław Tłokiński - Gość Specjalny

Absolwent AWF Warszawa, Sportowiec, Reprezentant Polski, Legenda Widzewa Łódź z którym zdobył 2 Mistrzostwa i 4 Wice-mistrzostwa Polski oraz wywalczył awans do półfinału Pucharu Europy Mistrzów Klubowych. Został w 1983 roku królem strzelców ligi polskiej i drugim wice-strzelcem PEMK za Paolo Rossi’m. Uznany za „Najwszechstronniejszego” piłkarza w historii Widzewa i w Polsce. Trener, wychowawca, nauczyciel młodzieży i współuczestnik Narodowego Modelu Gry w Szwajcarii.

Twórca sportowego bloga na Facebooku „Tłoczek do pióra”

Na prelekcji poruszy takie tematy jak:

lek. med. Jerzy Marciniak

Ukończył Akademię Medyczną we Wrocławiu, w zakresie pediatrii. Jest również absolwentem Wydziału Fizjoterapii na UO. Obecnie prowadzi prywatną praktykę lekarską i wykonuje badania biorezonansem.

Na prelekcji dowiesz się co warto wiedzieć o:

Piotr Sierpowski

Promotor wiedzy dotyczącej mikrokrążenia krwi oraz innowacyjnej metody FTN, gość programów radiowych i telewizyjnych m.in takich jak „Pytanie Na Śniadanie” czy „Sztuka Życia”. Autor artykułów w wielu poczytnych magazynach oraz absolwent studiów w rumuńskim Instytucie Neuroanatomii, Neuroelektropsycholgii i Biofeedbacku. Współzałożyciel portalu informacyjnego promującego najnowsze rozwiązania technologiczne w branży mikrokrążenia. Przez blisko 5 lat zawodowo związany był z Nowoczesnym Warszawskim Wellnes SPA Studio Sante gdzie współtworzył koncepcje zorientowane na zdrowym i naturalnym pięknie człowieka. Prelegent podczas konferencji oraz targów branżowych m.in na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. 

Na prelekcji poruszy takie tematy jak:

Anna Maria Krajewska

Psycholog, psychoonkolog, trener biznesu, ekspert w zakresie psychologii w zarządzaniu. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów TSR.

W życiu i pracy kieruje się przekonaniem, że człowiek jest z natury dobry, posiada siłę i potencjał, by zmieniać się i stawać się spełnionym. Ten pełen nadziei pogląd pozwala skupić się na twórczych możliwościach szukającej wsparcia osoby i dyskretnie, z uwagą i empatią towarzyszyć jej w odkryciach, przemianach i odnajdywaniu siebie.

W założonym przez siebie Centrum Psychologii Zdrowia i Psychoedukacji wspiera dzieci, młodzież i dorosłych. Współpracuje m.in. z Poradnią Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży oraz Dziennym Oddziałem Psychiatrycznym w Kaliszu.

Właścicielka firmy szkoleniowej Slow Life&Business specjalizującej się w szkoleniach z zakresu umiejętności psychospołecznych. Autorka programów szkoleniowych dla kadry menadżerskiej wysokiego i średniego szczebla rozwijających umiejętności komunikacji opartej na empatii oraz inteligencję emocjonalną stanowiącą źródło skutecznego przywództwa. Przekonuje do zaufania w biznesie poprzez budowanie wiarygodnej marki osobistej zamiast sztucznego kreowania wizerunku.

Na prelekcji dowiesz się co warto wiedzieć o:

Natalia Bartoszek

Dyplomowany dietetyk, menedżer normobarii Pleszew. Promuje szeroko pojętą profilaktykę zdrowia. Wyznawca idei, że na zdrowie człowieka nie wpływają tylko czynniki żywieniowe, ale również psychika, aktywność fizyczna, sen, ekspozycja na pole elektromagnetyczne, sztuczne oświetlenie, toksyny środowiskowe. 
 
Pasjonatka psychobiologii, medycyny chińskiej oraz medycyny energetyczno-informacyjnej. Absolwentka licznych kursów u czołowych polskich dietetyków m.in Iwony Wierzbickiej, Moniki Gackowskiej, Jakuba Mauricza.
 
Doświadczenie zdobywa głównie w pracy z kobietami z zaburzeniami hormonalnymi. Pomaga znaleźć źródło problemów zdrowotnych.

Na prelekcji poruszy takie tematy jak:

Roman Nacht

Pierwszy polski Holoterapeuta, tłumacz, wykładowca, autor. Tłumacz pierwszej na polskim rynku książki na temat najnowszej gałęzi Medycyny Holopatycznej “Plagi XXI wieku. Kryzys środowiskowy, a zdrowie“. Prowadzi indywidualne szkolenia dla zainteresowanych osób, przyszłych Holoterapeutów w Polsce i za granicą. W trakcie wywiadów i szkoleń przekazuje również informacje dotyczące psychosomatyki, przemieniania obrazu choroby w informację i zamiany nastawienia do choroby, która staje się drogą powrotną do zdrowia zarówno dla terapeuty jak i pacjenta.

Na prelekcji dowiesz się co warto wiedzieć o:

Radosław Rogiewicz

Prezes Zarządu i założyciel Partnerskich Klubów Biznesu, których celem jest umożliwienie przedsiębiorcom nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, a co za tym też idzie nowych zleceń i kontraktów w Polsce i Europie.Były Wiceprezes Miedzi Legnica,twórca kursów jak pozyskać sponsorów do klubu sportowego oraz realizator kursów dyrektorów akademii sportowych oraz dyrektorów klubów sportowych.

Na prelekcji poruszy temat:

Grają z nami:

Sponsor strategiczny Kongresu:

Sponsor strategiczny Akademii:

Partner edukacyjny:

Sponsor oficjalny:

Sponsor techniczny:

Partnerzy strategiczni:

Partner edukacyjny:

Sponsor oficjalny:

Sponsor techniczny:

Partnerzy strategiczni:

Partnerzy Akademii:

Dziękując za Państwa zaufanie zapraszamy do potwierdzenia udziału poprzez formularz zgłoszeniowy

*Wypełnienie formularza służy do naszej wewnętrznej informacji, aby mieć pogląd na docelową ilość miejsc i wielkość kateringu. Państwa obecność jest dla nas konieczna, ponieważ jesteśmy pewni, że jako rodzice poważnie podchodzicie Państwo do rozwoju Waszego dziecka.

Miejsce i termin spotkania:
Dojazd
Media społecznościowe