fbpx

Łukasz Derbich

Były zawodnik z 20-letnim doświadczeniem. W Ekstraklasie występował w Cracovii Kraków i Ruchu Chorzów. Rozegrał blisko 250 spotkań w ekstraklasie oraz w 1 i 2 lidze. Został wybrany najlepszym obrońcą 1 ligi w barwach Tura Turek oraz odkryciem sezonu w zespole Cracovii. Bronił barw KKS-u Kalisz w drużynach młodzieżowych oraz w drużynie seniorów. 


Zdiagnozowana u niego nieuleczalna choroba zmusiła go do zakończenia przygody piłkarskiej, ale jednocześnie wyzwoliła motywację, aby kształcić się jako trener piłkarski, a także trener przygotowania motorycznego. Ukończył kursy High Performance System Speed and Strength, jest trenerem z licencją UEFA B i kształci się dalej w tym kierunku, aby móc dzielić się swoim bogatym piłkarskim doświadczeniem z młodymi zawodnikami.


Przyjazny, sympatyczny, pomocny człowiek z pasją. Doskonale wie, ile trzeba poświęcić czasu i wylać potu, by osiągnąć sukces, dlatego jest wymagający wobec swoich podopiecznych. Profesjonalne podejście do swoich obowiązków, odpowiednia komunikacja i przekaz podkreślają jego wyjątkowość.

Zapisz dziecko na treningi w Akademii Sportu Amber: