fbpx

Bursztynowe Półkolonie z Akademią AMBER
w Kaliszu!

Najlepsza sportowa przygoda w Twoim mieście!

Czego możesz spodziewać się podczas naszych półkolonii?

Dostępne terminy:

Cena:

Zapraszamy do wzięcia udziału w Naszych półkoloniach. Z Nami będziecie się świetnie bawić i zapomnicie co to nuda!

Spędzimy wspólnie czas w sposób intensywny, kreatywny zmagając się niejednokrotnie z nowymi wyzwaniami, o których nie zapomnicie nigdy, a na ich wspomnienie uśmiech pojawi się na twarzy ponownie!

Tak będziemy się bawić:

Piłka Nożna

W naszej akademii kładziemy nacisk na intensywność i jakość treningu. Półkolonie to świetna okazja, by zachęcić dzieci do uprawiania aktywności fizycznej.
Młodzi zawodnicy poznają w praktyce techniki piłkarskie oraz jak wygląda praca w grupie, która jest tak ważna na boisku.
Dzieci poprzez styczność z piłką nożną, uczą się odpowiednich postaw i dostrzegają czym jest gra fair play, a co za tym idzie jak można rozwiązywać pojawiające się problemy.
Podczas półkolonii zapewniamy codziennie dwa treningi z nastawieniem na rozwój młodego zawodnika.

Windsurfing

Będzie można spróbować swoich sił na desce z żaglem ćwicząc równowagę i angażując każdą partie mięśni w utrzymanie pędnika w górze i płynięciu przed siebie. Dzieci będą mogły zmierzyć się z dwoma żywiołami na raz: wodą i wiatrem oraz ćwiczyć stabilne stanie na desce. Nad bezpieczeństwem Państwa dzieci będzie czuwać wykfalifikowana kadra szkoleniowa, byli wieloletni zawodnicy kadry narodowej, doświadczeni trenerzy. Będzie to niezapomniana przygoda, która dostarczy mnóstwa wrażeń.

Park Trampolin

W parku trampolin „JUMP PLANET” będzie się można zmierzyć z prawami grawitacji, skacząc i robiąc różne akrobacje dając upust swoim emocjom. Do dyspozycji jest aż 70 różnych trampolin, 2 trampoliny sportowe, boisko do zbijaka, stanowiska do koszykówki oraz basen z gąbkami.

Ścianka wspinaczkowa

Na ściance wspinaczkowej będzie można spróbować swoich sił na wysokości i sprawdzić swój charakter, siłę mięśni nóg oraz rąk a także koordynację. To bardzo dobra alternatywa i uzupełnienie treningu motorycznego. Na ścianie (tzw. panelu) o powierzchni 250 m2 i wysokości 4 m można ułożyć 100 dróg wspinaczkowych o różnym stopniu trudności.

LaserTag

LASER TAG to gra zespołowa bardzo podobna do paintballa z tą różnicą, że nie strzelamy do siebie z kulek, czyli nie brudzimy się i nie mamy siniaków. Role kulek w laser tagu przejmuje wiązka światła podczerwieni. Światła przechwytywane są przez specjalne czujniki, które nosi każdy z graczy. Gra nie powoduje żadnych urazów. Efekty świetlne i dźwiękowe przeniosą dzieci w inny wymiar! Z pewnością nie zabraknie wrażeń.

Sala Zabaw

Sala Zabaw będzie dodatkowym miejscem atrakcji gdzie każdy znajdzie coś dla siebie gdyby pogoda na atrakcje zewnętrzne nie dopisała.

Basen

Na basenie odciążymy kręgosłup, stawy oraz ścięgna. Pływanie jest bardzo efektywnym treningiem całego ciała. Będzie czas na aktywną zabawę na zjeżdżalniach, pływanie sportowe oraz wyciszenie i odpoczynek w strefie relaksu zapewniając jednocześnie regenerację po wyczerpujących zajęciach.

Kręgle

W kręgielni będzie czas na współpracę i doskonalenie pracy zespołowej poza boiskiem jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc i rywalizując.

Kino

W kinie na seansie filmowym odpoczniemy po całym dniu pełnym wrażeń. Repertuar dobrany odpowiednio do grupy wiekowej uczestników.

*Jesteśmy przygotowani na każde warunki atmosferyczne. Jeśli pogoda nie dopisze dobierzemy takie zajęcia, które w odpowiedni sposób zastąpią zewnętrzną aktywność i będą zrealizowane pod dachem. Możesz być spokojny/a, że w odpowiedni zadbamy o Twoje dziecko!

Co nas wyróżnia

Stawiamy na rozwój poprzez aktywność sportową. Intensywność, dobra zabawa, zaangażowanie to cechy, o które dbamy na naszych zajęciach. Zależy nam na tym, aby młodzi zawodnicy w odpowiedni sposób rozwijali swoje umiejętności, pasję do piłki nożnej, a także w prawidłowy sposób budowali sylwetkę oraz motorykę i mobilność w odpowiednich stawach. To jest szczególnie istotne w obecnych czasach, kiedy dzieci nadużywają pozycji siedzącej przed ekranami komputerów i tabletów.

Intensywność

Stawiamy na intensywność, więc zapewniamy, że Twoje dziecko nie będzie się nudzić ani chwili! Dobrze spożytkuje nadmiar energii.

Dobra zabawa

Dobra zabawa to coś na co stawiamy podczas zajęć, dlatego zapewniamy, że Twoje dziecko będzie się dobrze bawić!

Zaangażowanie

Nasza kadra zaangażowana jest od początku do końca zajęć i tego samego chcemy nauczyć naszych podopiecznych.

Zajęcia poprowdzą:

Łukasz Derbich

Pomysłodawca oraz prezes Akademii. Doświadczony zawodnik polskiej ekstraklasy gdzie rozegrał blisko 100 spotkań. Trener z licencją UEFA B. Dba o rozwój motoryczny naszych podopiecznych.

Mikołaj Szymczak

Wiceprezes AS Amber. Trener z licencją UEFA A, absolwent AWF w Poznaniu, specjalizacja trenerska. Członek wydziału szkolenia i piłkarstwa młodzieżowego w Wielkopolskim Związku Piłki Nożnej.

Dariusz Trzciński

Wiceprezes AS Amber. Trener z licencją UEFA C, uczestnik kursu na licencję UEFA B. Absolwent AWFiS w Gdańsku. Koordynował projekt „Ekstra Fun 5” mający na celu poprawę kondycji i zdrowia swoich podopiecznych, aktualnie główny organizator półkolonii.

Wojtek Przybyłowski

Trener UEFA C, Absolwent AWF we Wrocławiu, pracował jako trener w klasach sportowych oraz grupach młodzieżowych w WKS Śląsk Wrocław, KKS Kalisz oraz UKS Jagiellończyk. Aktualnie również nauczyciel i ulubieniec naszych najmłodszych podopiecznych.

...a także pozostali specjaliści w poszczególnych zajęciach.

FAQ

Czyli najczęściej zadawane przez Was pytania

Wszystkie zajęcia będą odbywać się w Kaliszu i okolicy. Każdy dzień będziemy rozpoczynać treningiem piłkarskim na boisku przy ul. Złotej 144A (za Technikum św. Józefa). Jedyny wyjątek i dalszy wyjazd to stanica na Szałe, gdzie planowany jest między innymi Windsurfing. Szczegółowy harmonogram oraz miejsca zbiórek podamy po zapisaniu dziecka.

Maksymalnie 24 uczestników na jeden termin.

Dla piłkarza nie ma złej pogody, z reguły jest tylko źle dobrany ubiór 🙂 Natomiast niektóre zajęcia takie jak windsurfing będą uzależnione od warunków pogodowych. Mamy alternatywę na każdą aktywność, a w przypadku konieczności zmian w harmonogramie, będziemy Was informować na bieżąco.

Zapraszamy dzieci zarówno chłopców jak i dziewczynki w wieku 6-13 lat. Zajęcia będą dostosowane odpowiednio do grupy.

Nie. Półkolonie to świetna okazja również dla dzieci, które dopiero planują rozpocząć przygodę z piłką nożną. Zajęcia są nastawione na ogólny rozwój sprawności i motoryki, więc nawet niedoświadczone dzieciaki będą się tu dobrze bawić i wyniosą wiele korzyści. To świetna okazja, żeby sprawdzić czy dziecko będzie chciało w przyszłości uczęszczać na tego typu treningi. Różnorodność zajęć poza piłką nożną daje gwarancję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie i nie będzie ani chwili na nudę!

Zainteresowany udziałem Twojego dziecka?

Wypełnij formularz zapisu oraz potwierdź rezerwację Twojego dziecka wpłacając 399 zł na konto Akademii najpóźniej do 7 dni od zgłoszenia.

Pamiętaj proszę, że ilość miejsc jest OGRANICZONA i decydować będzie kolejność dokonanych wpłat!

Nr konta MBANK: 89 1140 2004 0000 3902 8129 5507
W tytule wpisz: Półkolonie – Imię i Nazwisko dziecka – rocznik- Który Termin

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń: 793 921 717

Akademia Sportu Amber Sp. z o.o. © 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Chopina 23/104, 62-800 Kalisz, NIP: 6182189057 REGON: 388959093