fbpx

MU.SIGURIM wspiera AS AMBER

Jedna firma wiele możliwości SIGURIM oferuje szeroka gamę swoich usług mianowicie :

Sigurim4Sport -To ubezpieczenie zaprojektowane z myślą o potrzebach osób, które zajmują się sportem zawodowo ale też rekreacyjnie. Niezależnie czy ktoś jest trenerem, zawodnikiem , zespołem czy klubem powinien pamiętać że, przy każdym treningu istnieje możliwość urazu czy kontuzji. 

Ubezpieczenia – Współpracuje z czołowymi firmami ubezpieczeniowymi w kraju, dzięki czemu jest w stanie odpowiedzieć na każdą potrzebę klienta. Oferuje zarówno proste ubezpieczenia życiowe, grupowe, majątkowe, komunikacyjne, ale także specjalnie skonfigurowane dedykowane programy ubezpieczeniowe dla bardziej wymagających klientów

Usługi finansowe – Świadczy usługi związane z pozyskiwaniem finansowania z różnych źródeł, w tym środków bankowych, leasingów i dotacji.

EkoSigurim – Środowisko jest dla nich ważne, dlatego robią wszystko by przyczynić się do jego ochrony. Oferują możliwość sporządzenia charakterystyk energetycznych budynków, mieszkań i lokali użytkowych. Firma Sigurim stara się odpowiadać na wszelkie potrzeby klientów i dlatego powiększyła ofertę o specjalistyczne ubezpieczenia instalacji słonecznych i fotowoltaicznych. Ponadto w swojej ofercie posiada także podstawowe ubezpieczenia OC dla osób chcących wykonywać charakterystyki energetyczne budynków.

Dziękujemy razem tworzymy nową jakość.