fbpx

Siga powiększa grono naszych partnerów.

Firma SIGA to stabilny i godny zaufania partner w dziedzinie transportu i logistyki. Założona w 2010 roku. Początkowo dysponowała jednym autem, jednak praca, wytrwałość oraz ciągły rozwój sprawiły, że dziś posiada ponad 17 własnych zadbanych zestawów pojazdów. W razie większej liczby ładunków wspomaga się zaufanymi partnerami.

Z biegiem czasu i coraz większą stabilizacją  przedsiębiorstwa na rynku transportowym poszerzyła ofertę o spedycję krajową i międzynarodową. Stałe kontrakty, pozwalają jej sprawnie organizować pracę dla przewoźników. Zatrudnia osoby z doświadczeniem, biegłą znajomością języka obcego, które zostają przeszkolone z zakresu czasu pracy i jazdy kierowców. Posiadana wiedza pozwala mądrze żonglować załadunkami i rozładunkami nie dopuszczając do zbędnych i kosztownych dla firmy przestojów.

Od 2015 SIGA posiada również magazyn w Kaliszu oraz w Rugby – Wielka Brytania. Świadczy usługi magazynowania długoterminowego, jak również wszelkiego rodzaju przeładunki. Hala magazynowa wyposażona została w dwa wózki widłowe, oraz wózek paletowy ręczny i elektryczny. Ponadto na magazynie znajduje się również waga.

Na poszukujących wolnych powierzchni magazynowych czekają konkurencyjne ceny, ubezpieczony magazyn ze stałym monitoringiem, zewnętrzna ochrona jak i 24-godzinny dostęp do złożonych towarów. Magazynem opiekują się zaufani i odpowiedzialni pracownicy.

Dziękujemy razem tworzymy nową jakość